Buz Farma: Hakkımızda

Hakkımızda

Buzfarma 2011’te kurulmuş olup bugün Türkiyenin lider Soğuk Bandaj üreticisi haline gelmiştir.Ürün çeşitlerimiz Soğuk bandaj,elastik bandaj , kompresyon bandajı,elastik sargı bezleri galoş,bone

Buzfarma medikal sektöründeki gelişmelere bağlı olarak değişen müşteri talep ve beklentilerine cevap verebilmek için, kendini sürekli geliştirmeyi, yenilemeyi ve bu doğrultuda yeni yatırımlar yapmayı, istihdam yaratmayı bir hedef olarak belirlemiştir.

Misyonumuz; 

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için, mükemmelliği hedefleyen iş anlayışımız ışığında, yenilikçi ve fark yaratan, kaliteli, güvenilir ürünleri,   insana ve çevreye saygılı olarak üretmektir. Küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir yerli üretici medikal firma olmaktır.

 

 

Vizyonumuz; Medikal bandaj pazarında, yenilikleri yaratan ve sektörüne yön veren bir firma olmaktır.

 

 

Kalite Politikamız: ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Kalite politikamız, sağladığımız ürünlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

 

İhracat:Buzfarma, kalite ile belgelendirilmiş ürünlerini ihraç etmektedir. Almanya, Dubai, Fillandiya, Hırvatistan, Sırbistan, ve Oman ihracat yaptığımız başlıca ülkelerdendir.

Amacımız kendini kanıtlamış ürünlerimizi diğer Ülkelerle de tanıştırmaktır