Buz Farma: Goldfix Bandajı (Travma Bandajı )

Goldfix Bandajı (Travma Bandajı )

Goldfix Bandajı (Travma Bandajı )

İsrail Acil Durum Bandajı, hastane öncesi acil durumlarda travmatik kanama yaralarından kan akışını durdurmak için yenilikçi, savaşta kanıtlanmış bir ilk yardım cihazıdır. Bu hepsi bir arada cihaz, bandajı yerinde sabitlemek için birincil pansuman, basınç uygulayıcısı, ikincil pansuman ve kusursuz kapatma aparatı gibi birden fazla ilk yardım cihazını birleştirir. Bu uluslararası patentli ve FDA onaylı bandaj, her saniyenin önemli olduğu durumlarda acil tedavi için ideal çözümdür. Acil Bandaj, etkili, çok işlevli tedavi sağlamak için profesyonel ve profesyonel olmayan bakıcılar tarafından hızlı ve kolay uygulama için tasarlanmıştır. Acil Bandajın steril, yapışmayan pedi, herhangi bir bölgeye baskı uygular, kolayca sarılıp sabitlenebilir ve turnike benzeri ek bir uygulamaya sahiptir, kan akışını daha da kısıtlamak için. Ürünün kullanımı o kadar kolaydır ki yaralı bir kişi bile bandajı tek elle uygulayabilir

İsrail Bandajı olarak da bilinen Acil Travma Bandajı,İsrail bandajı İsrailli askeri doktor Bernard Bar-Natan tarafından icat edildi. Bir keresinde savaş alanında yaralıları kurtardı.

Bandaj yaraları tutamadı. Bir asker ona yaranın üzerine bir taş basmanın işe yaradığını söyledi.

GG # 39; 2003 Irak’a Özgürlük Operasyonu’ndan beri ordu tarafından aktif olarak savaşta kullanılıyorlar.

Savaş alanında, yaralanma sonrası kan kaybının neden olduğu şok, en önemli ölüm nedenidir.

Kanamanın nasıl hızlı bir şekilde durdurulacağı, büyük bir ölüm kalım meselesidir. İsrail bandajları, yaralanmalardan sonra kanamayı durdurmak için iyi bir araçtır.

Acil durum bandajı biriyi ürünilea İlk Yardım Çantası evde, araçta veya herhangi bir yerdeilk yardımtravmatik yaralanma riski olabilecek bir ortamdayken kit.

Travmatik kanama yaralarından kan akışını durdurmaya yardımcı olur.Tüm dünyada birden fazla ordu tarafından kullanılır, acil tıbbi kitler için mükemmeldir.

#Acil ilk yardım travma bandajı
#Goldfix travma bandajı
#Goldfix acil ilk yardım sargısı
#Goldfix acil travma bandajı
#Goldfix emergency trauma bandage

departments: Ürünler